Dla stypendysty

Jak zostać stypendystą?

Złóż wniosek o przyznanie stypendium – pamiętaj o kryteriach, które musisz spełniać.

Fundacja zweryfikuje wymogi formalne oraz wezwie do ewentualnego uzupełnienia braków.

Osoby, które spełniają kryteria oraz dopełniły wszelkich wymogów formalnych zostaną umieszczone na listach rankingowych.

Decyzję o zakwalifikowaniu się do programu stypendialnego otrzymasz pocztą elektroniczną.

Podpisanie umowy stypendialnej odbywa się osobiście w biurze Fundacji pod adresem: ul. Wolska 11, 20-411 Lublin w wyznaczonym dniu.

Wraz z wnioskiem o wypłatę stypendium złóż dokument potwierdzający zakwalifikowanie się na studia oraz kalendarz akademicki.

Pamiętaj!

Aby kontynuować wypłatę stypendium w kolejnym roku akademickim musisz złożyć odpowiedni wniosek, który znajdziesz w zakładce Dokumenty.

Kryteria formalne

Kto może otrzymać stypendium?

• Zamieszkanie

Minimum 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie stypendium zameldowanie na terenie województwa lubelskiego, również w Lublinie

• Poziom egzaminu maturalnego

Minimum 2 przedmioty na poziomie rozszerzonym na egzaminie maturalnym