Uroczyste spotkanie z podopiecznymi Fundacji

W sobotę 9 września 2023 r. odbyło się uroczyste spotkanie ze stypendystami Fundacji SEKA, którym Fundacja przyznała stypendia w pierwszej edycji programu stypendialnego.

Tego dnia, na Arenie Lublin, mieliśmy okazję gościć zarówno laureatów, którzy otrzymali stypendia na lata 2023-2026, jak i towarzyszące im osoby bliskie. Wydarzenie stało się okazją nie tylko do formalnego zawarcia umów stypendialnych i rozdania dyplomów, ale również do osobistego poznania naszych podopiecznych. Prezes Fundacji Maciej Sekunda, w swoim przemówieniu, wyraził radość i dumę z możliwości wsparcia tak zdolnej grupy młodzieży. Wyróżnił również tych stypendystów, którzy osiągnęli ponadprzeciętne wyniki na maturze.

Spotkanie stypendystów to ważny moment w działalności Fundacji, który stanowi wyraz uznania dla osiągnięć młodzieży oraz początek wspólnej drogi w realizacji ich akademickich celów. Poprzez swoje działania, Fundacja chce zachęcić młodych ludzi do dalszego rozwijania swojego potencjału oraz dawać im możliwość realizacji marzeń akademickich. Z pewnością Fundacja nie zamierza spocząć na laurach i już planuje kolejne edycje programu stypendialnego, aby dalej wspierać ambitną młodzież i pomagać jej w dążeniu do sukcesu.